Twój dostawca jaj

PRAGNIEMY ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU OFERTĘ WSPÓŁPRACY, OPARTĄ NA SOLIDNYCH PODSTAWACH.

Firma „DANTEX” Justyna i Daniel Kałużni zajmuje się sprzedażą jaj konsumpcyjnych na terenie wielkopolski od 2002 roku. Oferujemy jaja wszystkich klas wagowych, pakowane w opakowania detaliczne oraz wytłaczanki transportowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wysokiej jakości jaja z chowu klatkowego, a także jaja od kur z chowu z wolnym wybiegiem 1PL i z chowu ściółkowego 2PL, oraz jaja z chowu ekologicznego od kury rasy zielononóżka kuropatwiana z oznaczeniem 0 PL. Firma posiada własny transport przystosowany do przewozu artykułów spożywczych, specjalizujemy się w dostawach jaj do restauracji, hoteli, piekarni, cukierni, sklepów , zakładów przetwórczych oraz hurtowni spożywczych i klientów indywidualnych.

Jesteśmy Przedstawicielem Fermy Drobiu Andrzej Kałużny która prowadzi produkcję jaj od 1997 roku. W sześciu halach produkcyjnych znajduje się około 200tyś kur w nowoczesnych bateriach klatkowych, spełniających aktualne normy Unii Europejskiej.

Ferma Posiada własną odchowalnię dla piskląt a kurki nioski żywione są mieszankami paszowymi przygotowywanymi we własnej mieszali pasz , na które to składają się mieszanki zbóż pszenica kukurydza oraz śruta sojowa. Zapewnia to odpowiednią ilość białka, witamin i soli mineralnych. Jaja sortowane są we własnym przy fermowym zakładzie pakowania jaj który wyposażony jest w nowoczesną sortownicę OMNIA 170. Sortownica zapewnia podział jaj według wagi , a także pakuje w opakowania detaliczne. Ferma ma wdrożony system HACCP i posiada zezwolenie na produkcje i sprzedaż jaj na terenie Unii Europejskiej.

Nasz wiedza i doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam spełnić oczekiwania klientów i zaproponować towar najwyższej jakości o wybornym wiejskim smaku a do tego bezpieczny dla Państwa Klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Justyna i Daniel Kałużni